2021’de uparazzi’den Doğaya ve Barışa Çağrı Var!
Haber
06 Ocak 2021 - Çarşamba 13:35 Bu haber 230 kez okundu
 
2021’de uparazzi’den Doğaya ve Barışa Çağrı Var!
Doğaya ve insanın doğayla olan bağına inançla hareket eden uparazzi, “Yatırımın Doğa Hali” sloganına paralel olarak yeni yıla girerken tüm dünyaya anlamlı bir mesaj iletti. uparazzi, tüm yatırımcılarına, arazilerine diktiği ve aynı zamanda barışın da simgesi olan Cennet Hurması fidanlarıyla farkındalık yaratacak, anlamlı bir yeni yıl hediyesi verdi.
YAŞAM Haberi
2021’de uparazzi’den Doğaya ve Barışa Çağrı Var!

Tüm dünyada hızlı yapılaşma ve sanayi gibi nedenlerle doğanın hakimiyeti giderek zayıflamakta. Türkiye topraklarında yakın bir geçmişe kadar 30’a civarında olan orman vasıflı toprakların oranının, bugün 26 seviyesine indiği görülüyor. Bu nedenle uparazzi’nin, doğaya dönüşün hızla önem kazandığı böyle bir pandemi döneminde alım satımına aracılık ettiği tüm arazilere bu fidanları dikerek 2021’de ‘doğaya barış’ mesajı veriyor olması hem önemli ve güçlü bir hatırlatma yapıyor, hem de Türkiye kırsallarının yeşillendirilmesine katkı sağlıyor.

 

Markanın Reklam ve Pazarlama Müdürü Özlem Daloğlu yaptığı açıklamada, gerçek yatırımın insana ve insanın köklerinin doğa ananın kökleriyle birleştiği yerden tüm doğaya ve dünyaya olduğuna inandıklarını belirtiyor. Kökleri çok kuvvetli olan ve besin değerinin yanı sıra heyelan önlemede de etkin olduğu bilinen cennet hurmasını özellikle seçtiklerini belirten Daloğlu, açıklamasında ‘uparazzi olarak insanların yatırımlarını doğaya yönlendirirken, doğayla dostluğu korumaya ve geliştirmeyi de insanlığa bir borç biliyoruz. Bu nedenle doğanın korunmasına dikkat çekmek için kökleri çok kuvvetli olan bu nadide fidanları başka hiçbir aracı kurum olmadan ilgili arazi sahipleri adına kendimiz diktik. 9 günde binlerce fidanı doğaya, nefes olması amacıyla hediye ederek kutsal bir görevi başarıyla yerine getirdik.” ifadelerine yer verdi.

 

Bu fidanların, bir umut, uyanış ve aydınlanmaya vesile olmasını temenni eden toprak yatırım lideri uparazzi, marka mesajını herkesin yeni yılını kutlayarak sonlandırdı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2021’de, uparazzi’den, Doğaya, ve, Barışa, Çağrı, Var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı