Haber Detayı
25 Aralık 2018 - Salı 00:52 Bu haber 1228 kez okundu
 
Açıkbaş, adaylığını açıkladı
Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Yeşilyurt Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıklayan İrfan Açıkbaş, ''Doğup büyüdüğüm mahallemin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında hizmete talip oldum'' dedi.
GÜNDEM Haberi
 Açıkbaş, adaylığını açıkladı

Açıkbaş, Bingöl’ün en eski mahallelerinden olan ve halk tarafından ‘Kıbrıs’ olarak bilinen Yeşilyurt Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Mahallenin birikmiş sorunlarının çözümü için aday olduğunu belirten Açıkbaş, Yeşilyurt Mahallesi’nin sorunlarını iyi bildiğini ifade etti.

Açıkbaş, “Doğup büyüdüğüm mahallemin sorunlarını çözüme kavuşturma noktasında elimden geleni yapacağım. Mahallemizin ismiyle müsemma olması için yeşil alanlar, park ve oyun alanları yapımı konusunda özveri ile çalışacağım. Mahallemizin her türlü problem ve sıkıntılarını gidermek için kamu kurum ve kuruluşlar ile iletişim halinde olacağız. Mahallemizin örnek bir mahalle olmasını hedeflemekteyim” ifadelerine yer verdi.

Açıkbaş, “Mahalleme hizmet etmek için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli idareler seçimlerinde Yeşilyurt Mahallesi Muhtar Adaylığımı ilan ediyorum. Vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmak için bu yola koyuldum. Yeşilyurt Mahalle sakinlerinden desteklerini bekliyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Açıkbaş,, adaylığını, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı