Haber Detayı
04 Haziran 2016 - Cumartesi 11:34 Bu haber 4634 kez okundu
 
Ankara BİNYAR’da Dinler dönemi
Ankara’da faaliyet gösteren Bingöl İli İlçeleri Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği’nin (Ankara BİNYAR)Genel Kurul Toplantısı, 29 Mayıs 2016 Pazar günü saat 15:30’da dernek merkezinde gerçekleştirildi.Tek listeyle gidilen seçimde Alattin Dinler başkanlığındaki liste kabul edildi.
GÜNDEM Haberi
Ankara BİNYAR’da Dinler dönemi

Tek listeyle gidilen seçimde Alattin Dinler başkanlığındaki liste kabul edildi.

Yönetim Kurulu listesinin 15 isimden oluştuğunu belirten Dinler, yeni oluşumun hayırlara vesile olmasını temenni etti. Seçim sonrası konuşan Dinler, Kıymetli Bingöllülerimizin her kim olursa olsun hangi ideolojik düşünceye sahip olursa olsun, insanlarımız arasında kesinlikle ayrım yapmayacaklarını dernek kapımızın ve yönetimdeki tüm arkadaşlarımızın gönüllerinin herkese açık olduğunu belirterek şunları söyledi: “Amacımız; Bingöl ve Ankara arasında bir köprü vazifesi görerek doğru işler yapmaktır. Bizler her platformda Bingöl’ümüzü en güzel şekilde tanıtmanın gayretinde olacağız. Binyar’ı siyaset üstü bir kurum haline getirip, vatandaşlarımızın iyi günde kötü günde her zaman başları sıkıştığında özellikle öğrenci olan ve hastası olan insanlarımızın yanlarında olacağız. Bingöl’ümüz için pozitif anlamda her türlü katkı ve çabayı sarf edeceğiz. Yine bu çatı altında birçok konuda sosyal etkinlikler yaparak hemşehrilerimizin kaynaşmasını sağlamayı hedefliyoruz. Allah’ın izni hemşehrilerimizin desteği ile bu yükün altından kalkacağımıza inanıyoruz. İnşallah yeni süreç ve yeni yönetimle bütün Bingöllü hemşehrilerimiz için en iyi işleri yapmaya mazhar olacağız. Şimdiden yönetimdeki tüm arkadaşlarımıza ve Bingöl’ümüze hayırlı olsun diyorum.” 

Dernek Başkanı Alattin DİNLER kimdir

1975 yılında Bingöl ili Solhan ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Solhan’da tamamladı. Lise öğrenimini 1991 yılında Bingöl Ticaret Meslek Lisesi okul birincisi olarak tamamladı. Aynı yıl İnönü Üniversitesi Radyoloji Bölümü’ne yerleşti. Mezun olduktan sonra Sağlık Bakanlığı’na bağlı çeşitli hastanelerde görev yaptı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü yüksek onur öğrencisi olarak bitirdi. 2001 yılından bu yana Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Kliniği’nde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

(İletişim için GSM No:0.533.664 96 16)

YÖNETİMKURULUGÖREV DAĞILIMI

1.

Alattin DİNLER

Başkan

2.

Mehmet BEYKONDU

Başkan Vekili

3.

Vahap İŞGÖR

Başkan Yardımcısı

4.

Engin ALKIŞ

Başkan Yardımcısı

5.

Hüseyin ATEŞ

Başkan Yardımcısı

6.

İlhan DEMİR

Genel Sekreter

7.

Sıtkı MUSAOĞLU

Sayman

8.

Cemal AKTEKİN

Basın Sözcüsü

9.

Hüseyin GAZİOĞLU

Üye

10.

Mahmut BURKANKOLU

Üye

11.

Musab DEMİREL

Üye

12.

Burhanettin BÜRKÜK

Üye

13.

Hikmet BOĞATEKİN

Üye

14.

Saim KUYULDAR

Üye

15.

Ercan DENER

Üy


DENETLEME KURULU ÜYELERİ

  1. Ayhan AÇIKBAŞ
  2. Mehmet BİNGÖL
  3. Süleyman BEYSÜLAN

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara, BİNYAR’da, Dinler, dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı