Haber Detayı
04 Ekim 2016 - Salı 16:19 Bu haber 1433 kez okundu
 
Bilgi güvenliği Antalya'da tartışılacak
Sağlıkta Bilgi Güvenliği 19-22 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya tartışılacak.
SAĞLIK Haberi
Bilgi güvenliği Antalya'da tartışılacak

Sağlıkta Bilgi Güvenliği 19-22 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya da düzenlenecek olan 1. Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve Bilgi Güvenliği Kongresinde Uluslararası kapsamda düzenlenecektir.

Kongrenin Ana Teması “Dünyada Sağlıkta Bilgi Güvenliği Sistemleri ve Çalışmaları” Olarak belirlenmiş olup Kongre Sağlık Akademisyenleri Derneği (SAD) ve Amerika Kalite Enstitüsü American Institute for Health care Quality; (ISHQ katkıları ile organize edilmektedir.

Günümüzde güvenlik sadece sınırların korunması değildir, Bu anlayışla baktığımızda Kongre ülkemizin büyük kanayan yarası olan ve Dünyada büyük casuslukların bilgilerin kötü amaçla kullanılması yönünde özellikle bilişim alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların önlemeye çalıştığı çalışmaları dile getirme özellikle de Sağlıkta Bilgi güvenliğinin Sağlık mensuplarımıza anlatılması ve gerekli bilincin oluşmasına büyük bir katma değer sağlayacaktır.

Özellikle sağlık alanında faaliyet gösteren tüm kuruluş, Kurum ve Şahıs bazlı çalışmaları beklediğimiz ve herkesin katılım yapabileceği Kongremiz 4 Gün sürecek olup, Kongre çalışmalarında geçtiğimiz yıl ilk defa yapılan en iyi sözlü sunum değerlendirmesi bu yıl tekrar edecek ve en iyi 10 sözlü sunum hakem heyetli bilimsel dergide yayınlanacak ve tüm yurt geneli sağlık kuruluşlarına gönderilecektir.

Detay bilgilere www.hcs-antalya.org

Saygılarımızla,

Mustafa ÇAKMAK

Sağlık Akademisyenleri Derneği Bşk. 
Genel Sekreteri

SAĞLIK AKADEMİSYENLERİ DERNEĞİ
Ömür Sk. No : 4 / 14 Ayrancı /Ankara Tel: 0 312 467 14 24, Faks: 0 312 419 86 49

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bilgi, güvenliği, Antalya'da, tartışılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı