Haber Detayı
18 Mayıs 2016 - Çarşamba 12:56 Bu haber 1231 kez okundu
 
Engiller gecesinde Erkam Aydar rüzgarı
Bingöl Tüm Engelliler Derneği tarafından Engelliler yararına düzenlenen geceye Bingöllü sanatçı Erkam Aydar ve Çok sayıda İş adamı katıldı.
GÜNDEM Haberi
Engiller gecesinde Erkam Aydar rüzgarı

Bingöl Tüm Engelliler Derneği tarafından Engelliler yararına düzenlenen "Engeliler Gecesinde" konuşma yapan Bingöl Tüm Engeliler derneği Başkanı İdris Canlı, engellilerin yıllarca görmezden gelindiğini, toplum dışına itildiğini belirterek, "Onların sıkıntılarından yola çıkarak Bingöl Tüm engeliler derneğini kurduklarını belirterek, şöyle konuştu:

" Bu güne kadar Bingölde 1760 tane araç dağıtımı yaptık,7 yılda 17 bin aileye elbise yardımında bulunduk.5000 aileye gıda yardımı,360 engelimize diş yapımı,7 yıl içerisinde 20 binliralık Bim Hediye çeki bunlarla kalmayıp, yaptığımız gecede ise toplam  8 araç dağıtımı yapıldı. Onlara her türlü hizmeti ücretsiz sunuyoruz."dedi

"ERKAM AYDAR ŞARKILARIYLA PROGRAMA RENK KATTI

Programın ilerleyen dakikalarında engellilerin sergilediği tiyatro oyunu, Bugüne kadar derneğe yardımda bulunan İş adamları'ndan Veysi Sanır,Cihan Elçi Almanya DUİSBURG'tan gelen Dernek Yönetim Kurulu üyesi Halil Zengin,Erdoğan Güçlü,Derneğin onursal başkanı Ziya Sözen,Av.Ömer faruk hansu ve Umut Ekpertiz sahibi Onur Ertuğrul katıldı. Gazetecilere plaket verildikten sonra ardından Bingöllü ses sanatçılarından Veysel Canlı, Avni Polat ve Erkam Aydar şarkı söylediler. Şarkıcı ve dizi oyuncusu Erkam Aydar da seslendirdiği parçalarla programa renk katarken Bingöllü engelli ve Çok sayıda vatandaşlar şarkılara eşlik ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engiller, gecesinde, Erkam, Aydar, rüzgarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı