Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 00:35 Bu haber 1890 kez okundu
 
Karlıova’da muhtarlar toplantısı
Karlıova Kaymakamı Levent Yetgin başkanlığında muhtarlarla istişare toplantısı yapıldı.
GÜNDEM Haberi
Karlıova’da muhtarlar toplantısı

Karlıova Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Kaymakam Levent Yetgin, kurum amirleri ve muhtarlar katıldı. İlçede yapılan ve yapılması gereken hizmetlerin ele alındığı toplantıda, ayrıca muhtarların sorun ve talepleri de dinlenildi.

Kaymakam Yetgin toplantıda yaptığı açıklamada, “İmkânlar el verdiğince bu toplantıları her ay yapmaya çalışacağız. Özellikle köy muhtarlarının yaşadığı sıkıntıları ve problemleri aktarmaları adına bu toplantılar önemli. İlçemizin bütün kurum amirleri de aramızda, kurumlarla ve işleyiş ile alakalı bir sıkıntı varsa, kurum amirlerinden de bilgi alarak sizlere yardımcı olacağız. Burada aldığımız kararları mutlaka muhataplarına bildireceğiz. Böylelikle hem işlerin takibini sağlamış olacağız, hem de bu sıkıntıların ne aşamada olduğunun bir sonraki toplantıda değerlendirmesini yapacağız” dedi.

Kanireş Mahallesi Muhtarı Bayram Karabulak, “İlçe ve köy muhtarlarının Kaymakam ve kurum amirleriyle yapılan bu toplantıda mahalle ve köylerin sorunlarını dile getirdik. Eksiklerin giderilmesi için yetkili kurumlar çözüm için bilgileri aldıktan sonra gerekli çalışmalara başlayacaklarını söyledi” dedi.

Kaynarpınar Köyü Muhtarı Özbay Abaylı ise, “Köylerimizde acil yapılması geren hizmetler için bu toplantıda bir araya geldik. Sorunlarımızı ilettik ve inşallah kısa zamanda sıkıntılarımız giderilir” dedi.

 

Kaynak: (Bingöl kent) - bingöl Kenthaber Editör:
Etiketler: Karlıova’da, muhtarlar, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı