Haber Detayı
12 Ocak 2019 - Cumartesi 00:35 Bu haber 2020 kez okundu
 
Kitap kampanyasına Ankara’dan destek
Anadolu Kültür Eğitim Derneğinin düzenlediği kitap kampanyasına bir destek de Özel Ankara Uğur İlkokulu Yaşamkent Kampüsünden geldi.
GÜNDEM Haberi
Kitap kampanyasına Ankara’dan destek

Anadolu Kültür Eğitim Derneğinin her yıl düzenlediği kitap kampanyası kapsamında toplanan kitaplar, köy okullarında öğrencilere dağıtılıyor. Bu yıl toplanan 30’a yakın okula ulaştırıldı.

Bingöl’de düzenlenen kitap kampanyasını duyan ve destek olmak isteyen Özel Ankara Uğur İlkokulu, Anadolu Kültür Eğitim Derneği ile iletişime geçerek, öğrenci, öğretmen ve velilerle birlikte kampanyaya düzenli olarak destek vermek istediğini bildirdi.

Özel Ankara Yaşamkent Uğur İlkokulu 3/A Sınıfı Öğretmeni Lütfiye Güler Erol ve Rehber Öğretmen Ezgi Özdemir, Bingöl Anadolu Kültür Eğitim Derneğiyle ortaklaşa yaptıkları "Benim Okuma Işığımla Sen de Aydınlan" adlı kampanyada toplanan kitaplar, Bingöl Anadolu Kültür Eğitim Derneğine gönderilmek üzere hazır hale getirildi.

Bingöl’e gönderilecek kitaplar köy okullarında öğrencilere dağıtılacak.

Anadolu Kültür Eğitim Derneği Başkanı Nebi Butasım, Özel Ankara Uğur İlkokulu Yaşamkent Kampüsü Öğretmenleri Lütfiye Güler Erol, Ezgi Özdemir ve projeye destek olan öğrencilere teşekkür etti.

 

Kaynak: (Bingöl kent) - bingöl Kenthaber Editör:
Etiketler: Kitap, kampanyasına, Ankara’dan, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı