Haber Detayı
08 Aralık 2017 - Cuma 23:38 Bu haber 1405 kez okundu
 
Olgun’dan Özel çocuklara özel ziyaret
Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Olgun, Felsefe Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çaldak ve üniversite öğrencileri ile birlikte Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
RESMİ İLAN Haberi
Olgun’dan Özel çocuklara özel ziyaret

Okul Müdürü Mehmet Tokuş tarafından karşılanan Prof. Dr. Olgun ve beraberindekiler, özel öğrencilerin eğitim gördükleri sınıfları ve uygulama alanlarını yerinde görüp, öğrencilerin merkezde geçirdikleri zamana ortak oldular.  

Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Olgun, “Bugün özel bir okulumuzun en özel öğrencilerini ziyaret ettik. Okul Müdürümüz Mehmet Tokuş Beyin ev sahipliğinde fedakar ve idealist öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Özel durumları nedeniyle özel bir eğitim uygulanan çocuklarımızın emin ellerde eğitildiklerini gördük. Bir toplumun medeniyet düzeyi, o toplumun hastalarının, yaşlı ve çocuklarının korunup kollama yeteneği ile yükselir. Özel Eğitim İş ve Uygulama Merkezi Müdürlüğümüz de bunun böyle olduğunu gördük. Başta müdürümüz olmak üzere öğretmen ve yavrularımıza başarı dilerken, onlara yalnız değilsiniz demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Bingöl kent) - bingöl Kenthaber Editör:
Etiketler: Olgun’dan, Özel, çocuklara, özel, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı