Haber Detayı
17 Aralık 2018 - Pazartesi 00:21 Bu haber 864 kez okundu
 
Vali Ekinci: “Hiçbir başarı tesadüf değildir”
Bingöl Valiliği koordinesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce kentteki bir restoranda sosyal ekonomik destek verilen çocuklar ve aileler bir araya getirildi.
GÜNDEM Haberi
Vali Ekinci: “Hiçbir başarı tesadüf değildir”

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce bir restoranda düzenlenen etkinlikle sosyal ekonomik destek alan çocuklarla bir araya gelen Bingöl Valisi Ekinci, ailelerle bire bir görüşüp, talepleri dinledi. 

Burada konuşan Vali Ekinci, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devletin sosyal devlet olma prensibi doğrultusunda özelikle dezavantajlı gruplara yönelik daha fazla çalışma yapacaklarını belirti. “Sosyal ve ekonomik destek alan ailelerimiz, bizlerin gözbebeğidir” diyen Ekinci, 
“Öncelikle şunu biliniz ki valilikte bir kardeşiniz var. Sizlerin sıkıntısı, emin olunuz ki bizim sıkıntılarımızdır. Dolayısıyla hiçbir zaman kendinizi yalnız hmeyin. Biliniz ki valilikte bir kardeşiniz olacak ve sizin problemlerinizle bire bir ilgilenecek” dedi. 
Çocuklara da daha fazla derslerine çalışmalarını isteyen Ekinci, şunları söyledi: 
“Sevgili çocuklar, sizlerden de derslerinizde başarı bekliyoruz. Hepinizden talebimiz, çok gayret etmeniz ve çok çalışmanızdır. Başarı tesadüf değildir. Başarı, ancak gayretle gelen bir sonuçtur. Dolayısıyla sizlerin tek yapacağı, bundan sonra derslerinize biraz daha fazla asılmaktır” 
Yapılan konuşmaların ardından Vali Ekinci, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Emin Çakan ile birlikte sosyal çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı. 

Kaynak: (Bingöl kent) - bingöl Kenthaber Editör:
Etiketler: Vali, Ekinci:, “Hiçbir, başarı, tesadüf, değildir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı