Haber Detayı
03 Haziran 2016 - Cuma 01:39 Bu haber 1190 kez okundu
 
Yılmaz'dan Rektör Çapak'a tebrik ziyareti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz ile Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’a tebrik ziyaretinde bulundular.
GÜNDEM Haberi
Yılmaz'dan Rektör Çapak'a tebrik ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz ile Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger ve Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile birlikte Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’ı makamında ziyaret ettiler.  Prof. Dr. İbrahim Çapak’ı tebrik ederek, başarılar dileyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, bundan sonraki süreçte de her zaman Bingöl Üniversitesinin yanında olacaklarını söyledi.

Yılmaz ‘‘Temennimiz Bingöl Üniversitesinin bu hızlı gelişiminin devam etmesidir.’’

Yılmaz ‘‘Temennimiz Bingöl Üniversitesinin bu hızlı gelişiminin devam etmesidir.’’ diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz, “Bingöl Üniversitesi hızlı büyüyen ve gelişen bir üniversite. Biz bundan sonraki süreçte de üniversitemizi her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Güzel projelerle, yeni desteklemelerle üniversitemizin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Her zaman Bingöl Üniversitesinin yanında olacaklarını belirten Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun da, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’a başarı dileklerinde bulunarak, bundan sonra çok daha güzel başarılara imza atılacağına inancının tam olduğunu dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Dr. Cevdet Yılmaz ile Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, “Her zaman bizlerin yanında oldunuz. Bundan sonra da çok daha fazla sizlerin desteğini bekliyoruz. Üniversitemiz için yeni projelerimiz olacak, bu konuda da bizleri yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz. Temel hedefimiz, Üniversitemizin eğitim çıtasını yükseltmek, Üniversitemizi daha kaliteli ve daha çok tercih edilen bir hale getirmektir. Sizlerin, bizlere destek olması ve her zaman yanımızda olacağınızı belirtmeniz de bizleri ayrıca mutlu etmektedir” şeklinde konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmaz'dan, Rektör, Çapak'a, tebrik, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı