Haber Detayı
18 Haziran 2016 - Cumartesi 01:16 Bu haber 1108 kez okundu
 
Yılmaz, karne dağıttı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz kendi adı verilen okula da çocuklara karnelerini verdi.
GÜNDEM Haberi
Yılmaz, karne dağıttı

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılının sona ermesi ile ilimiz genelinde 59 bin 643 öğrenci tatile girdi. Başbakan E. Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Vali Sayın Yavuz Selim Köşger de, TOBB Cevdet Yılmaz Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım töreninde öğrencilere karne dağıtarak, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Başbakan E. Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Vali Yavuz Selim Köşger, sınıfları dolaşarak öğrencilere karnelerini dağıttı. Başarılarından dolayı öğrencileri tebrik eden Vali Köşger, öğrencilere tatilde iyi dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

2016 Teog Sınavında 120 sorunun tamamını doğru yanıtlayan Nudem Tekin ve Şevin Aybek’e, Başbakan E. Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Vali Yavuz Selim Köşger tarafından yarım altın ve bisiklet hediye edildi.

Karne dağıtım töreninde konuşma yapan Başbakan E. Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz: “Tüm öğrencileri yürekten tebrik ediyorum. Bütün bir yıl boyunca çalıştınız ve dinlenmeyi hak ettiniz. Hepinize iyi tatiller diliyorum. Öğretmenlerinize de yaptıkları emeklerden dolayı tebrik ediyorum. Bizim en değerli varlığımız sizlersiniz. Sizi geleceğe ne kadar iyi ve donanımlı hazırlarsak hem kendiniz hem aileniz hem de milletimiz için en güzel işi yapmış oluruz. Sizler çalışacaksınız, bizler sizlere destek olacağız ve hep beraber çok daha iyi noktalara ulaşacağız. Tekrar tatiliniz, karneleriniz hayırlı olsun. Güzel bir şekilde dinlenin, ancak dinlenirken de kitap okumaya, kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmaya devam edin.” dedi.

Başbakan E. Yardımcısı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Vali Yavuz Selim Köşger, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

 

Kaynak: (Bingölünsesi) - Bingölün Sesi Gazetesi Editör:
Etiketler: Yılmaz,, karne, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı