Haber Detayı
20 Haziran 2016 - Pazartesi 16:20 Bu haber 844 kez okundu
 
Yılmaz, TÜMSİAD Üyeleriyle biraraya geldi
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bingöl Şubesi, Bingöl Şelale Park Restaurant’ta sahur programı düzenledi.
GÜNDEM Haberi
Yılmaz, TÜMSİAD Üyeleriyle  biraraya geldi

TÜMSİAD Bingöl Şube Başkanı Celal Hakan Alimoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu sahur programına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, Bingöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bayram, Ak Parti Bingöl İl Başkanı Yılmaz Seven, KOSGEB Bingöl Müdürü Naci Özdemir, Fırat Kalkınma Ajansı Bingöl Birim Başkanı İsa Telimen ve TÜMSİAD üyeleri katıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl'ün Türkiye'nin en huzurlu illerinden biri olduğunu belirterek, huzur ortamı nedeniyle insanların Bingöl’de ramazan ayını rahat geçirdiğini söyledi. Kentte ramazanı yaşamanın ayrı bir güzelliği bulunduğunu dile getiren Yılmaz, şöyle konuştu:

"Bingöl’ün çeşitli yerlerinde halk sokaklarda, parklarda güzel bir şekilde ramazanı geçiriyor. Bunun için hamd ediyoruz, şükür ediyoruz. Özellikle de Bingöl’ün huzuruna sahip çıkan gerek görevli kurumlarımızı, gerekse halkımızı tebrik ediyoruz. Bingöl’ün huzuruna hep birlikte sahip çıkacağız. Huzurun olduğu yerde sosyal hayat, kalkınma ve demokrasi var. Huzur olmayınca bunların hiçbiri yaşanmıyor. Huzur ortamı, yaşamın, demokrasin ve kalkınmanın da temelidir."

TÜMSİAD Bingöl Şube Başkanı Celal Hakan Alimoğlu, iyi dilek temennilerinde bulunarak sahur programına katılımlarından dolayı Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmaz,, TÜMSİAD, Üyeleriyle, , biraraya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı