HALUK LEVENT PAYLAŞIM NOKTASI’NI ZİYARET ETTİ
Haber
15 Ekim 2021 - Cuma 15:46 Bu haber 244 kez okundu
 
HALUK LEVENT PAYLAŞIM NOKTASI’NI ZİYARET ETTİ
Paylaşım Noktası, ihtiyaç sahibi vatandaşlarının yanında olmaya devam ediyor. Her fırsatta “Atma, paylaş” vurgusu yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek Paylaşım Noktası’nda yaptığı yardımlar ile kalplere dokunan Haluk Levent’i ağırladı.
GÜNDEM Haberi
HALUK LEVENT PAYLAŞIM NOKTASI’NI ZİYARET ETTİ

Haluk Levent, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in ev sahipliğinde Paylaşım Noktası’nın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı.  Giyimden eşyaya kadar her türlü malzemenin mağazada sergilenerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını anlatan Ramazan Şimşek “Her yaşta ihtiyaç sahibi vatandaşımızın giyim ihtiyacını karşılamakla birlikte, çeşitli ev eşyaları ve beyaz eşya taleplerine de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hayırsever vatandaşlar tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Paylaşım Noktası’na verilen ürünler, görevliler tarafından temizlendikten ve hijyen kurallarına uygun hale getirildikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor” dedi.

 

Göreve başlar başlamaz hayata geçirdiği Hilal Kart projesine de vurgu yapan Başkan Ramazan Şimşek ” Gerçek ihtiyaç sahiplerine ‘nakit’ yardımını sağlayabilmek ve bu nakit desteğini Paylaşım Noktamızda kullanabilmeleri amacıyla Hilal Kart projemizi devreye soktuk. Sol elin verdiğini sağ elin görmemesi prensibi ile 31 Mayıs 2019 ‘dan bu zamana kadar Paylaşım Noktamız ve Hilal Kartımız ile hizmet veriyoruz. Hilal Kart’larımızın dolumlarını sağlıyoruz. Bu sayede Gölbaşılı hemşerilerimiz kartları ile marketten ne isterlerse alıyorlar” diyerek sözlerini noktaladı.

Haluk Levent çalışmaları sebebiyle Başkan Ramazan Şimşek’e teşekkürlerini iletti. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HALUK, LEVENT, PAYLAŞIM, NOKTASI’NI, ZİYARET, ETTİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı