Haber Detayı
08 Haziran 2016 - Çarşamba 00:03 Bu haber 1377 kez okundu
 
İftar çadırına yoğun ilgi
Ramazan ayı dolayısıyla Bingöl Belediyesi tarafından bu yıl kent merkezi İş Bankası yanında kurulan Ramazan Sokağında günlük bin kişiye iftar yemeği verileceği açıklanmıştı. Ramazan ayının ilk gününde vatandaşın yoğun katılım gösterdiği iftar çadırında sayının bin 500 kişiye artırıldığı öğrenildi.
GÜNDEM Haberi
İftar çadırına yoğun ilgi

Başkan Barakazi ve eşi kazan başında yemek doldurd

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve eşi Pervin Barakazi, belediye tarafından kurulan iftar çadırlarında kazanların başına geçerek vatandaşlara yemek ikramında bulundu. İftar öncesi iftar çadırına gelen Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve eşi, vatandaşları tek tek ziyaret ederek yakından ilgilendi. İftar çadırında Başkan ve eşini karşılarında gören ihtiyaç sahipleri, ilgilerinden dolayı Başkan ve eşine teşekkür etti. 


Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Barakazi, Ramazan ayının Bingöl ve tüm insanlığa hayırlar getirmesi temennilerinde bulundu. Barakazi;"Öncelikle Ramazan Ayı’nın memleketimize, milletimize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ederim. Her yıl olduğu gibi bu yılda İftar Çadırımızı kurduk. Allah tüm oruç tutan din kardeşlerimizin oruçlarını kabul etsin. Birlikteliği, barışı, kardeşliği ve sevgiyi ancak bu şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olursak sağlayabiliriz. Cenab-ı Hak’tan Ramazan ayının feyz ve bereketinden herkesin yararlanmasını, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermemelerini istiyoruz." şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İftar, çadırına, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı