Haber Detayı
15 Aralık 2017 - Cuma 23:26 Bu haber 1282 kez okundu
 
Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı
Bem Bir Sen Bingöl İl Başkanlığı ile Bingöl Belediyesi arasında memur olarak çalışan personel için Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.
GÜNDEM Haberi
Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı

Belediye memurlarının ekonomik şartlarının iyileştirilmesine yönelik olarak imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile Bem Bir Sen Bingöl İl Başkanı Mithat Kaya tarafından imzalandı.

Başkan Barakazi, niyetlerinin memurlar arasındaki sosyal dengeyi sağlamak olduğunu belirterek, “Biz Belediye olarak memurumuzun alması gereken hakları vermek için sosyal devlet ilkesi çerçevesinde, mali gücümüzün elverdiği ölçüde, çalışan memur personelimize destek vermeye çalışıyoruz. Sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sendika olarak işveren ve iş gören arasında güzel bir köprü kurduklarını söyleyen Kaya ise “Bem Bir Sen olarak çalışan ile işveren arasında köprü vazifesi görüyoruz. İmzaladığımız sosyal denge sözleşmesi tüm memurlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

SDS’yi önemsediklerini belirten Kaya, Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzalayarak personeline ekonomik katkı sağlayan Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür etti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sosyal, Denge, Sözleşmesi, imzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı